تیرماه 1399
 
نقش آفرینی به سبک پگاه_صفحه 4
طعم آفتاب با شیرینی های یاسمین_صفحه 5
دستان معجزه گری که صلح و سلام آفرید_صفحه 6
 

 

شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> درباره ما >
درباره ما

ما به آرمان های بلند و متعالی می اندیشیم ...

ما یک گروه منسجم و هدفمند با افکار بلند و روزآمد هستیم که به آرمان های بلند و متعالی می اندیشیم.

جذب همکاران و همراهان بی شمار و همسو با اهداف نشریه یکی از برنامه های ماست.

زمینه ی کاری ما متنوع و گسترده است. هدف ما کسب موفقیت ها و دستاوردهای بزرگ و ارزشمند در عرصه های گوناگون فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی است.

ما برآنیم تا چشم اندازی امیدبخش در افق آینده همکاری ها ترسیم نماییم.

ما به دنبال یک تعریف جدید، جامع و فرانگر از نقش فرهنگ و هنرو تعامل و هم اندیشی در جامعه بوده و می خواهیم نشریه ای پویا و اثرگذار در داخل و خارج از کشور منتشر نماییم.

نشریه ما به دنبال تامین و ترویج فرهنگ، علم، فناوری و توسعه همه جانبه بوده و می خواهد به عنوان رسانه ای امین در خدمت افراد، گروهها، سازمان ها و نهاد های ملی و بین المللی باشد تا فراتر از گذشته، زمینه را برای پیشرفت واقعی و خوشبختی ایران عزیز فراهم آورد.

ما طرحی نو در انداخته و به دنبال سهمی هر چند کوچک در ساختن ایرانی آبادتر و آزادتر عزتمند و سربلندتر و جهانی سرشار از معنویت و صلح و صفا با استفاده از هنر و فرهنگ هستیم.

انتشار نشریه ای در خور Ùˆ شایسته  Ø¨Ù‡ منظور تبادل اطلاعات، افکار Ùˆ تجربیات Ùˆ دسترسی آزاد به فرصت ها Ùˆ شناسایی ایده های نو Ùˆ حمایت از صاحبان آن، حرکتی نوین از ماست.

در همین رهگذر از همه ی نویسندگان، هنرمندان، نوآوران، نخبگان، نواندیشان، کارآفرینان و صاحبان فکر، تجربه و خرد برای همکاری با این نشریه دعوت به همکاری می نماییم.

امید است با هم دلی و همکاری بتوانیم نقشی زنده و پررنگ از خود به یادگار بگذاریم...

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ماهنامه فرهنگی ، هنری و گردشگری دیدگاه هنر می باشد.