تیرماه 1399
 
نقش آفرینی به سبک پگاه_صفحه 4
طعم آفتاب با شیرینی های یاسمین_صفحه 5
دستان معجزه گری که صلح و سلام آفرید_صفحه 6
 

 

شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> درباره ما >
درباره ما

ما به آرمان های بلند و متعالی می اندیشیم ...

ما یک گروه منسجم و هدفمند با افکار بلند و روزآمد هستیم که به آرمان های بلند و متعالی می اندیشیم.

جذب همکاران و همراهان بی شمار و همسو با اهداف نشریه یکی از برنامه های ماست.

زمینه ی کاری ما متنوع و گسترده است. هدف ما کسب موفقیت ها و دستاوردهای بزرگ و ارزشمند در عرصه های گوناگون فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی است.

ما برآنیم تا چشم اندازی امیدبخش در افق آینده همکاری ها ترسیم نماییم.

ما به دنبال یک تعریف جدید، جامع و فرانگر از نقش فرهنگ و هنرو تعامل و هم اندیشی در جامعه بوده و می خواهیم نشریه ای پویا و اثرگذار در داخل و خارج از کشور منتشر نماییم.

نشریه ما به دنبال تامین و ترویج فرهنگ، علم، فناوری و توسعه همه جانبه بوده و می خواهد به عنوان رسانه ای امین در خدمت افراد، گروهها، سازمان ها و نهاد های ملی و بین المللی باشد تا فراتر از گذشته، زمینه را برای پیشرفت واقعی و خوشبختی ایران عزیز فراهم آورد.

ما طرحی نو در انداخته و به دنبال سهمی هر چند کوچک در ساختن ایرانی آبادتر و آزادتر عزتمند و سربلندتر و جهانی سرشار از معنویت و صلح و صفا با استفاده از هنر و فرهنگ هستیم.

انتشار نشریه ای در خور و شایسته  به منظور تبادل اطلاعات، افکار و تجربیات و دسترسی آزاد به فرصت ها و شناسایی ایده های نو و حمایت از صاحبان آن، حرکتی نوین از ماست.

در همین رهگذر از همه ی نویسندگان، هنرمندان، نوآوران، نخبگان، نواندیشان، کارآفرینان و صاحبان فکر، تجربه و خرد برای همکاری با این نشریه دعوت به همکاری می نماییم.

امید است با هم دلی و همکاری بتوانیم نقشی زنده و پررنگ از خود به یادگار بگذاریم...

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ماهنامه فرهنگی ، هنری و گردشگری دیدگاه هنر می باشد.