تیرماه 1399
 
نقش آفرینی به سبک پگاه_صفحه 4
طعم آفتاب با شیرینی های یاسمین_صفحه 5
دستان معجزه گری که صلح و سلام آفرید_صفحه 6
 

 

بازی تاج و تخت با پیام فروتن

ایونت سریال Game of Throns به سرپرستی پیام فروتن ـ طراح صحنه ی مطرح سینما و تئاتر ایران به همت خانه هنر کاج برگزار شد.

به گزارش خبرنگار دیدگاه هنر به نقل از روابط عمومی خانه هنر کاج ، این رویداد جذاب و هیجان انگیز در راستای اهداف خانه هنر کاج جهت ایجاد فضای آکادمیک هنریِ همسو با جریان به روز جهان در زمینه ی هنرهای تجسمی و هنرهای نمایشی و ... ایجاد گردید که با توجه به حضور اساتید مجرب و کاربلد در بخش آموزش خانه هنر کاج ، این مجموعه برآن شده است از ظرفیت های موجود در میان اساتید و هنرجویان خود سود جسته و تلاش و خلاقیت جاری در مجموعه را در معرض دید عموم قرار دهد.با توجه به رویکرد آموزش همراه با تجربه و حضور پرقدرت در بازار حرفه ای که در سیاست های مجموعه خانه هنر کاج تبیین گشته است ؛ هنرجویان زیر نظر پیام فروتن ، با خلق اثر هنری کارآمد به برگزاری این رویداد کمک بزرگی نمودند.

روابط عمومی خانه هنر کاج درباره نحوه برگزاری این ایونت به خبرنگار ما گفت: در این رویداد که شش ساعت به طول انجام گرفت ؛ ابتدا فیلم مستند پشت صحنه ی سریال بازی تاج و تخت برای حضار اکران شد. در این سریال جذاب و دیدنی فرآیند تولید این مجموعه ی به یادماندنی به تصویر کشیده شد. همچنین اساتید مطرحی چون حسن پیله ور ( طراح و مجری جلوه های ویژه بصری ) ، ثمین سالک ( طراح گریم ) ، منیره ملکی ( طراح لباس) حاضر درایونت ، با توجه به تخصص خود ، سریال را مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین شاهین شجری کهن Ù€ منتقد برجسته ÛŒ سینما با حضور در این رویداد ØŒ به نقد Ùˆ بررسی مجموعه ÛŒ بازی تاج Ùˆ تخت پرداخت Ùˆ در ادامه با حاضرین به بحث Ùˆ گفتگو پرداخته شد. در پایان نیز ØŒ پیام فروتن در زمینه ÛŒ هنر زمان Ùˆ مکان وقوع داستان سریال به سخنرانی پرداخت. 

لازم به ذکر است که ؛ نمایشگاهی از آکساسوار و نقوش برجسته ی وام گرفته از شخصیت های این سریال ؛ خلق شده توسط هنرجویان دوره مهارت طراحی صحنه ( استاد پیام فروتن ) در جریان این رویداد جهت تماشا و فروش برپا شد.

خانه هنر کاج در جهت رونق بیشتر هنر Ùˆ اعتلای هنر در میان جوانان برنامه های گوناگونی را در زمان های مختلف برگزار Ù…ÛŒ نماید Ú©Ù‡ از آن جمله سلسله برنامه هایی با عنوان شنبه های خانه هنر کاج Ù…ÛŒ باشد Ú©Ù‡ نشست های تخصصی در زمینه ÛŒ بازیگری Ùˆ همچنین Ú¯Ù¾ Ùˆ گفت پیرامون نمایش های در حال اجرا ØŒ از جمله ÛŒ برنامه های هفتگی است. 

لازم به ذکر است که نمایشگاهی از آکساسوار ونقوس برجسته ی وام گرفته از شخصیت های این سریال خلق شده توسط هنر جویان دوره مهارت طراحی صحنه(استاد پیام فروتن) در جریان این رویداد جهت تماشا و فروش برپا شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ماهنامه فرهنگی ، هنری و گردشگری دیدگاه هنر می باشد.