تیرماه 1399
 
نقش آفرینی به سبک پگاه_صفحه 4
طعم آفتاب با شیرینی های یاسمین_صفحه 5
دستان معجزه گری که صلح و سلام آفرید_صفحه 6
 

 

رکورد پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران شکسته شد

رکورد پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران شکسته شد

به گزارش ماهنامه دیدگاه هنر، بر اساس آمار Ùˆ اطلاعات ارائه شده در سامانه فروش سینمای ایران، فیلم مطرب به تهیه‌کنندگی Ùˆ کارگردانی مصطفی کیایی با عبور از فیلم «Ù‡Ø²Ø§Ø±Ù¾Ø§»ØŒ عنوان پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سیتمای ایران را از آن خود کرد.
 
پیش از این، فیلم «Ù‡Ø²Ø§Ø±Ù¾Ø§» به کارگردانی ابوالحسن داودی Ùˆ بازی بازیگرانی همچون رضا عطاران، جواد عزتی، سارا بهرامی، مهران احمدی Ùˆ امیر مهدی ژوله Ú©Ù‡ در سال Û±Û³Û¹Û· اکران شد با ۳۸میلیارد Ùˆ Û´Û¸ میلیون تومان، پر فروش‌ترین فیلم سینمای ایران بود Ú©Ù‡ این رقم امروز توسط فیلم مطرب شکسته شد.
 
مطرب در در روز اول اکران خود با Û·Û°Û° میلیون تومان فروش رکورد اولین روز فروش را Ú©Ù‡ با ÛµÛ¸Û° ملیون تومان پیش از این در اختیار فیلم «Ù…ا همه با هم هستیم» بود نیز شکست.
 
آخرین ساخه مصطفی کیایی Ú©Ù‡ خود نیز نگارش فیلمنامه آن را بر عهده دارد داستان یک خواننده Ú©ÙˆÚ†Ù‡ بازاری پیش از انقلاب به نام ابراهیم خوش لحن (پرویز پرستویی) است. او در آستانه مشهور شدن Ùˆ انتشار اولین آلبومش با وقوع انقلاب Û±Û³ÛµÛ· همچون سایر خوانندگان این طیف از صحنه کنار Ù…ÛŒ‌رود. ابراهیم خوش لحن Ú©Ù‡ به اندازه کافی از شهرت Ùˆ اقبال نیز برخوردار نبوده، نمی‌تواند خواننده لس آنجلسی شود Ùˆ در نهایت به خواننده مراسم عروسی تبدیل Ù…ÛŒ‌شود.سال ها بعد در حالی Ú©Ù‡ پسر جوانش فواد با رویای خوانندگی در آمریکا به خارج از کشور مهاجرت کرده ابراهیم هم با Ú©Ù…Ú© دخترش زیبا (الناز شاکر دوست) فرصت حضور در خارج از کشور Ùˆ ادامه کار خوانندگی را پیدا Ù…ÛŒ کند.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ماهنامه فرهنگی ، هنری و گردشگری دیدگاه هنر می باشد.